Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Men
Women Soccerway
Men
Fixtures
Competitions
Teams
Players
Points
Free Games
Opta Games
Opta Max
Opta Five
Opta Player Ratings
Competitions
Teams
Players
Games
Points
Popular
Premier League
Bundesliga
Serie A
La Liga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Premier League
Primeira Liga
Premiership
First Division A
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA World Cup Qualifiers
Club Domestic
Albania
Argentina
Australia
Austria
Belarus
Belgium
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Chinese Taipei
Colombia
Croatia
Cyprus
Czechia
Denmark
Ecuador
England
Estonia
Faroe Islands
Finland
France
Georgia
Germany
Greece
Hungary
Iceland
India
Israel
Italy
Japan
Kazakhstan
Korea Republic
Kosovo
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Malta
Mexico
Moldova
Montenegro
Morocco
Netherlands
New Zealand
North Macedonia
Northern Ireland
Norway
Panama
Paraguay
Poland
Portugal
Republic of Ireland
Romania
Russia
Saudi Arabia
Scotland
Serbia
Serbia and Montenegro
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
Switzerland
Thailand
Türkiye
Ukraine
Uruguay
USA
Uzbekistan
Vietnam
Wales
Club International
CAF Women's Champions League
AFC Women's Club Championship
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
National Teams
CAF Women's Africa Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
AFC Women's Asian Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Women's Asian Games
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
UEFA Women's Championship
UEFA Women's Championship Qualification
Women's WC Qualification Europe
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Concacaf Women's World Cup Qualifiers
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Concacaf Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
Concacaf Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Women's WC Qualification Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
CONMEBOL Copa America Femenina
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Arnold Clark Cup
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Petržalka vs. Líšeň
2 - 1
Summary
H2H Comparison
Venue
Nacional vs. Peñarol
Dynamo Makhachkala vs. Rotor Volgograd
Vorskla vs. Dukagjini
Fakel vs. Grafičar
Valencia II vs. Liefering
Polonia Bytom vs. SKRA Częstochowa
Randers vs. Fredericia
CSKA Sofia vs. LASK
Prishtina vs. Zemplín Michalovce
Lokomotiv Plovdiv vs. Mladost Lučani
Krasnodar vs. Bunyodkor
Podbeskidzie vs. Beroe
Považská Bystrica vs. Opava
Kryvbas KR vs. Hebar 1918
Napredak vs. Vorskla
Rapid Vienna vs. Dinamo Kiev
SKA Khabarovsk vs. Pyunik
Oleksandria vs. Ballkani
Beltinci vs. Austria Klagenfurt
Traiskirchen vs. St. Pölten
Tychy vs. Ślęza Wrocław
Krems vs. Horn
First Vienna vs. Marchfeld
First Vienna vs. TWL Elektra
Austria Wien II vs. Marchfeld
Mineros de Zacatecas vs. Colorado Rapids
Esbjerg vs. Young Boys
SV Wallern vs. Blau-Weiß Linz
1860 Rosenheim vs. Unterhaching
Yverdon Sport vs. Bulle
Viktoria Aschaffenburg vs. Röllbach
Eilendorf vs. Düren Merzenich
Kilia Kiel vs. Holstein Kiel II
Jeddeloh vs. VfL Oldenburg
Heimstetten vs. Unterföhring
Tönisberg vs. Straelen
New York City vs. SJ Earthquakes
Philadelphia Union vs. St. Louis City
River Plate vs. Boston River
Sandecja Nowy Sącz vs. Jarosław
Pirin Blagoevgrad vs. Montana
Defensor Sporting vs. Cerro Largo
Koper vs. Zorya
ŁKS Łódź vs. Admira
Ruch Chorzów vs. Odra Wodzisław Śląski
Spartak Trnava vs. Šamorín
Třinec vs. Zlínsko
Botev Vratsa vs. Bansko
Zalgiris vs. Dainava
Nõmme Kalju vs. Valmiera
Sandecja Nowy Sącz vs. Slavoj Trebišov
Red Star Belgrade vs. Ludogorets
Zilina vs. Podbrezová
GKS Katowice vs. FK Metalist Kharkiv
Minsk vs. Naftan
Siroki Brijeg vs. Zlaté Moravce
Phönix Lübeck vs. St. Pauli II
Spartak Varna vs. Malisheva
Pirin Blagoevgrad vs. Marek
Lokomotiv Sofia 1929 vs. Kaisar
Cherno more vs. Etar VT
HB Køge vs. Nordsjælland
St. Pölten vs. Slovan Bratislava
Maribor vs. Slavia Sofia
Ural vs. Botev Plovdiv
Aluminij vs. Austria Klagenfurt
Llapi vs. Admira
Winterthur vs. Flora
Kolubara vs. Gorica
Rostov vs. Johor Darul Ta'zim
Górnik Łęczna vs. Polonia Środa
Septemvri Sofia vs. Zorya
Lechia Zielona Góra vs. Chrobry Głogów
Haugesund vs. Wolfsberger AC
CSKA 1948 Sofia vs. Cukaricki
Nizhny Novgorod vs. Akron
Zenit vs. Al Bidda
Volga Ulyanovsk vs. Maritsa Plovdiv
Riga vs. Levski Sofia
Swift Hesperange vs. Derry City
Bærum vs. Skeid
Ruch Chorzów vs. Pawłowice Śląskie
SGV Freiberg vs. Fellbach
Wiedenbrück vs. Finnentrop / Bamenohl
Hannover 96 II vs. Germania Egestorf
Borussia M'gladbach II vs. Union Nettetal
Greuther Fürth II vs. Erlangen-Bruck
IF Fram vs. Pors Grenland
Rot Weiss Ahlen vs. Hammer SpVg
Rot-Weiß Koblenz vs. Eisbachtal
Kickers Emden vs. Meppen
UCD vs. Bray Wanderers
Danubio vs. Fénix
Novi Pazar vs. Dinamo Batumi
Celje vs. Cukaricki
Voždovac vs. Admira
AGF vs. Silkeborg
Wanderers vs. Cerro
Baltika vs. Decic
Viborg vs. AaB
Young Boys vs. Flora
Chornomorets vs. Novi Pazar
Shinnik vs. Krumovgrad
AIK vs. Täby
TSC vs. Sturm Graz
Liptovský Mikuláš vs. Drita
Napredak vs. Aktobe
FC Copenhagen vs. Hvidovre
Celje vs. Radnički Novi Beograd
Pakhtakor vs. Mladost Novi Sad
Baltika vs. Grafičar
Arsenal Tula vs. Sutjeska
Radnik Surdulica vs. Nieciecza
Vojvodina vs. Shakhter Karagandy
Sturm Graz vs. Dinamo Batumi
Bodø / Glimt vs. Kalmar
LASK vs. Cukaricki
Fremad Amager vs. Avarta
Häcken vs. Fredrikstad
Havelse vs. HSC Hannover
River Plate vs. Cerro Largo
Podbrezová vs. Liptovský Mikuláš
Austin vs. Cincinnati
Defensor Sporting vs. Boston River
Botev Plovdiv vs. Spartak Moscow
Red Star Belgrade vs. Austria Lustenau
Partizan vs. Horsens
LASK vs. Nieciecza
Dynamo Makhachkala vs. Spartak Nal'chik
Odra Opole vs. SKRA Częstochowa
Arka Gdynia vs. Stomil Olsztyn
HamKam vs. KFUM
Beroe vs. Makedonija GjP
Puszcza Niepołomice vs. Wieczysta Kraków
Bayern München II vs. Stuttgarter Kickers
Bravo vs. Hartberg
Randers vs. SønderjyskE
Valerenga vs. Sarpsborg 08
Rosenborg vs. Tromsø
Midtjylland vs. OB
Zagłębie Sosnowiec vs. Ružomberok
Domzale vs. Aluminij
Wisła Kraków vs. LASK
TPS vs. Jazz
Notodden vs. Odd
TPS vs. Atlantis Helsinki
Hebar 1918 vs. Kaspiy
Prishtina vs. Lokomotiv Plovdiv
Brøndby vs. Elfsborg
Brommapojkarna vs. Sirius
Lillestrøm vs. Sandefjord
Næstved vs. B 93
Kristiansund vs. Brattvåg
Varnsdorf vs. Slovan Liberec II
Unterhaching vs. Rheindorf Altach
Puszcza Niepołomice vs. Karpaty Krosno
CSKA Sofia vs. Astana
Malmö vs. Nordsjælland
Austria Vienna vs. First Vienna
CSKA Moscow vs. Partizan
Voždovac vs. Zemplín Michalovce
Bayern München II vs. Bahlinger SC
Cork City vs. Dundalk
Radnički Niš vs. Metalist 1925 Kharkiv
Kryvbas KR vs. Struga
Kyzyl-Zhar vs. Yenisey
Koper vs. Shakhtar Donetsk
Traiskirchen vs. Horn
Philadelphia Union vs. Minnesota United
Fløy-Flekkerøy vs. Start
Trenčín vs. Vyškov
Marchfeld vs. Floridsdorfer AC
Fürstenfeld vs. Sturm Graz II
Lafnitz vs. Stripfing
Austria Wien II vs. Neusiedl
Vilzing vs. ASV Neumarkt
Kapfenberger SV vs. Kalsdorf
Frohnhausen vs. Wattenscheid 09
Gurten vs. Blau-Weiß Linz
Sandnes Ulf vs. Viking
Bryne vs. Mandalskameratene
Heeslinger SC vs. Schwarz-Weiß Rehden
Bremer SV vs. Hemelingen
Athlone Town vs. Sligo Rovers
Danubio vs. Cerro
Suduva vs. Wigry Suwałki
Wanderers vs. Fénix
Khimki vs. Veles
Zenit vs. Lusail City
Hradec Králové II vs. Chrudim
Sigma Olomouc II vs. Frýdek-Místek
Unterhaching vs. Bahlinger SC
Górnik Polkowice vs. Chrobry Głogów
Petržalka vs. Líšeň
Gomel vs. Lokomotiv Gomel
SKA Khabarovsk vs. Krylya Sovetov
Dinamo Minsk vs. Energetik-BGU
Stal Rzeszów vs. Sandecja Nowy Sącz
Hanácká vs. Opava
Alemannia Aachen vs. SV Breinig
Ried vs. Vorwärts Steyr
Ruch Chorzów vs. Hutnik Kraków
Vysočina Jihlava vs. Viktoria Žižkov
Příbram vs. Jiskra Domažlice
Karviná vs. Prostějov
Zilina vs. Třinec
Vlašim vs. Baník Ostrava II
Dukla Banská Bystrica vs. Dolný Kubín
Trenčín vs. Rača
Isloch vs. Slutsk
Shakhtyor Soligorsk vs. Belshina
Middelfart vs. Kolding
FA Šiauliai vs. FS Jelgava
Gorica vs. Rukh Vynnyky
MP vs. PEPO
Tychy vs. Kalisz
Dnepr Mogilev vs. Vitebsk
Odra Opole vs. Pawłowice Śląskie
IFK Göteborg vs. Halmstad
Sparta Praha II vs. Dukla Praha
Septemvri Sofia vs. Navbahor
Inter Turku vs. SalPa
JäPS vs. KTP
Shamrock Rovers vs. Treaty United
Hamburger SV II vs. Hobro
Heider SV vs. Drochtersen / Assel
Helsingør vs. Hvidovre
Shelbourne vs. Drogheda United
St Patrick's Athletic vs. Bray Wanderers
Frem vs. FA 2000
FK Metalist Kharkiv vs. Lokomotiv Sofia 1929
Kauno Zalgiris vs. Dainava
Hillerød vs. Lyngby
Zrinjski vs. Zlaté Moravce
Astoria Walldorf vs. Stuttgarter Kickers
Górnik Łęczna vs. Chojniczanka Chojnice
Fremad Amager vs. Slagelse B&I
Pirin Blagoevgrad vs. Botev Vratsa
Wattenscheid 09 vs. Rot-Weiß Koblenz
Hallbergmoos-Goldach vs. Wacker Burghausen
Örebro vs. Örebro Syrianska
Kjelsås vs. Stabæk
AB vs. Nykøbing
Jönköpings Södra vs. Åtvidaberg
Barockstadt Fulda-Lehn. vs. Rot-Weiß Walldorf
Rapid Wien II vs. Honvéd II
Roskilde vs. Trelleborg
Gefle vs. Brage
Mura vs. Shkendija
Amstetten vs. LASK II
Podbeskidzie vs. Alashkert
FA Šiauliai vs. FS Jelgava
Gjelleråsen vs. Ullern
Javor vs. GFK Sloboda Užice
1860 München II vs. Rain / Lech
ŁKS Łódź vs. Vorskla
Schalke 04 II vs. Kickers Offenbach
Wolfsberger AC vs. Seattle Sounders
Ingolstadt II vs. Eichstätt
Liptovský Mikuláš vs. Torpedo Kutaisi
Dukla Banská Bystrica vs. FC Košice
Minsk vs. Neman Grodno
Olimpija vs. Orijent 1919
Wiedenbrück vs. Hessen Kassel
Weiden vs. Hankofen-Hailing
SGV Freiberg vs. Leinfelden-Echterdingen
Nagold vs. Balingen
Borussia M'gladbach II vs. Rot-Weiß Oberhausen
Finnentrop / Bamenohl vs. Kaan-Marienborn
AFC Eskilstuna vs. Djurgården
Värnamo vs. Landskrona
Austria Klagenfurt vs. Treibach
Raufoss vs. Skeid
Lippstadt 08 vs. Rödinghausen
Rot Weiss Ahlen vs. Schwarz-Weiß Rehden
Homberg vs. Straelen
Nürnberg II vs. Kaiserslautern II
Greuther Fürth II vs. Ammerthal
Augsburg II vs. Stuttgart II
Türkgücü München vs. Schwaben Augsburg
Helsingborg vs. Mjällby
Köln II vs. Aubstadt
Düren Merzenich vs. Hennef 05
Ravensburg vs. Aalen
Homburg vs. Hostert
Holstein Kiel II vs. Atlas Delmenhorst
Jeddeloh vs. Papenburg
Norrköping vs. Västerås SK
WSG Tirol vs. Kufstein
Táborsko vs. Slavia Praha II
BATE vs. Slavia
Ørn Horten vs. Sandefjord
Bordesholm vs. St. Pauli II
Lübeck vs. Preußen Münster
Kilia Kiel vs. Weiche Flensburg
Mjøndalen vs. Hønefoss
Sogndal vs. Hødd
Molde vs. Træff
Schwarz-Weiß Bregenz vs. Dornbirn
Hanau 93 vs. Viktoria Aschaffenburg
Illertissen vs. Kottern
Ansbach vs. Schwabach
Würzburger Kickers vs. Gebenbach
Straelen vs. Bergisch Gladbach
Eintracht Frankfurt II vs. Mainz 05 II
Phönix Lübeck vs. Vorwärts-Wacker 04
Radomlje vs. Rudeš
Moss vs. Sprint-Jeløy
Koblenz vs. FSV Frankfurt
Ried vs. St. Pölten
Varberg vs. Falkenberg
Kvik Halden vs. Grorud
Deutschlandsberger SC vs. Grazer AK
Salzburg vs. Slovan Bratislava
Admira vs. Vejle
Maribor vs. Dinamo Kiev
Levski Sofia vs. Johor Darul Ta'zim
Sligo Rovers vs. Galway United
Rubin Kazan vs. Krylya Sovetov
Liepaja vs. Tukums
Khimki vs. Pyunik
DAC 1904 vs. Rukh Vynnyky
Hoffenheim II vs. Schweinfurt
Oleksandria vs. Kabylie
Ludogorets vs. Dinamo Tbilisi
CSKA 1948 Sofia vs. Aksu
Unterhaching II vs. Heimstetten
Örgryte vs. Oddevold
Stal Rzeszów vs. Wisła Puławy
Panevezys vs. Metta
Rigas FS vs. Paide
Zalgiris vs. Hegelmann
Seattle Sounders vs. Hammarby
Shamrock Rovers vs. Wexford
PK-35 vs. KäPa
Longford Town vs. Shelbourne
Riteriai vs. BFC Daugavpils
LA Galaxy vs. Charlotte
Chattanooga vs. Atlanta United
Los Angeles vs. New York City
Inter Miami vs. St. Louis City
Hebar 1918 vs. Rotor Volgograd
Querétaro vs. Colorado Rapids
Arda vs. Zorya
Chornomorets vs. Lokomotiv
Rheindorf Altach vs. Monaco II
Nürnberg II vs. Eintracht Bamberg
Warta Poznań vs. Unia Swarzędz
Atyrau vs. HB Køge
Garching vs. Pipinsried
Degerfors vs. Skövde AIK
Resovia Rzeszów vs. Maritsa Plovdiv
CSKA Sofia vs. Makedonija GjP
Young Boys vs. Fredericia
Dinamo Moscow vs. Borac Banja Luka
Havelse vs. Ramlingen / Ehlershausen
Sochi vs. Lokomotiv Moscow
Liepaja vs. Super Nova
Minai vs. Spartak Varna
Vejle vs. Struga
Zorya vs. Akademija Pandev
Dnipro-1 vs. Sutjeska
Lokomotiv Plovdiv vs. Nizhny Novgorod
Chornomorets vs. Malisheva
Derry City vs. AaB
Kickers Emden vs. Oberneuland
Eichstätt vs. Seligenporten
Cortuluá vs. Deportivo Cali
Cortuluá vs. Deportivo Cali
Ural vs. Rodina Moskva II
Beroe vs. Inhulets'
CSKA Sofia vs. Shakhter Karagandy
Rodina Moskva vs. Gulf Heroes
Hebar 1918 vs. Metalist 1925 Kharkiv
Ural vs. Rodina Moskva
FC Copenhagen vs. AGF
Slavia Sofia vs. Fakel
Drita vs. Kryvbas KR
Ufa vs. Kuban Krasnodar
Akhmat Grozny vs. Buxoro
Rodina Moskva vs. Rodina Moskva II
Rapid Wien II vs. Mauerwerk
Nashville SC vs. Louisville City
Spartak Trnava vs. AaB
Levski Sofia vs. Ural
Celje vs. DAC 1904
CSKA 1948 Sofia vs. Shkendija
Karlsruhe vs. Würzburger Kickers
Strømsgodset vs. Fredrikstad
Slavia Sofia vs. Orenburg
Tuzla City vs. FK Metalist Kharkiv
Sturm Graz vs. Rukh Vynnyky
CSKA Moscow vs. Alaniya Vladikavkaz
Dinamo Kiev vs. Austria Lustenau
Oleksandria vs. Shkupi
Ludogorets vs. Shakhtar Donetsk
Silkeborg vs. Aarhus Fremad
First Vienna vs. Leobendorf
Illertissen vs. Aalen
TSV Steinbach II vs. Rot-Weiß Koblenz
Cancún vs. Chicago Fire
Kilb vs. Amstetten
Kapfenberger SV vs. St. Anna
Greuther Fürth II vs. Eltersdorf
Hessen Kassel vs. FSV Dörnberg
Unterhaching vs. Buchbach
Jeddeloh vs. Hansa Friesoythe
Dachau vs. Pipinsried
Waterford vs. Cobh Ramblers
World
Arnold Clark Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
ICC Futures Girls
INFO
Petržalka
W
W
W
W
W
FT
2 - 1
Líšeň
L
W
D
D
D
28/01/2023
Club Friendlies
KO
10:00
Venue
Štadión FC Petržalka 1898 (Bratislava)
Excitement Index
Petržalka matches
Competition:
All
2. liga
Cup
Club Friendlies
Show:
All
Home
Away
« Previous
Next »
Date
Competition
Outcome
Home team
Score/Time
Away team
29/03/24
2.L
Slavoj Trebišov
1 - 2
Petržalka
View events
07/04/24
2.L
Malženice
1 - 2
Petržalka
View events
14/04/24
2.L
Petržalka
4 - 0
Dolný Kubín
View events
20/04/24
2.L
Humenné
0 - 2
Petržalka
View events
24/04/24
2.L
Petržalka
2 - 0
Spišská Nová Ves
28/04/24
2.L
Liptovský Mikuláš
14 : 00
Petržalka
05/05/24
2.L
Petržalka
10 : 30
Tatran Prešov
10/05/24
2.L
Komárno
17 : 00
Petržalka
17/05/24
2.L
Petržalka
17 : 00
Žilina II
Líšeň matches
Competition:
All
FNL
Cup
Club Friendlies
Show:
All
Home
Away
« Previous
Next »
Date
Competition
Outcome
Home team
Score/Time
Away team
27/03/24
FNL
Varnsdorf
1 - 1
Líšeň
View events
06/04/24
FNL
Hanácká
1 - 1
Líšeň
View events
13/04/24
FNL
Líšeň
0 - 0
Dukla Praha
17/04/24
FNL
Vlašim
4 - 5
Líšeň
View events
20/04/24
FNL
Líšeň
1 - 2
Sigma Olomouc II
View events
27/04/24
FNL
Táborsko
17 : 00
Líšeň
04/05/24
FNL
Líšeň
17 : 00
Prostějov
08/05/24
FNL
Sparta Praha II
10 : 30
Líšeň
11/05/24
FNL
Líšeň
17 : 00
Zbrojovka Brno
19/05/24
FNL
Vyškov
17 : 00
Líšeň
2. liga table
#
Team
MP
D
P
1
Komárno
26
+30
61
2
Tatran Prešov
26
+30
56
3
Petržalka
26
+28
54
4
Humenné
26
+9
43
5
Považská Bystrica
26
+11
43
FNL table
#
Team
MP
D
P
4
Sigma Olomouc II
24
-1
39
5
Chrudim
24
+1
34
6
Líšeň
24
+0
33
7
Příbram
24
-6
33
8
Sparta Praha II
24
+2
32
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.